Газоблок

Газобетонний блок-сучасний матеріал для будівництва об’єктів різного призначення, багато в чому схожий на цеглу. Але все ж у нього є і свої відмінні риси, завдяки яким газоблоки дозволяють забудовнику без серйозних зусиль і великих витрат отримати як практичний житловий будинок, так і гідний господарський об’єкт на ділянці. Ми пропонуємо купить газоблок.

Принципи виготовлення газобетонних блоків
В якості сировини для виробництва матеріалу використовують найпоширеніші і прості компоненти. Це зазвичай цемент, силікати, різні пластифікуючі добавки. Але все ж застосовується і специфічний інгредієнт-газоутворювач. Завдяки йому в сировинній суміші виникають повітряні бульбашки.
Відповідно, в структурі готових блоків вони також зберігаються і надають кінцевому матеріалу цілий набір цікавих можливостей. Яких же саме?
Основні переваги газобетонних блоків
Незначна питома вага. Хоча блоки випускаються в досить великому форматі, важать вони все одно небагато. Тому і споруди, виконані з такого матеріалу, виходять порівняно легкими. Під них не потрібно зводити масивний і дорогий фундамент.
Великі розміри. За рахунок того, щоб блоки даного типу помітно крупніше цегли, будівництво ведеться дуже швидко. Ще через цю особливість в кладці, сформованої з газоблоків, не залишається особливо великого числа щілин, які є «містками холоду».
Високі ізоляційні якості. За допомогою блоків даного типу можна звести споруду, що володіє відмінною теплоізоляцією і чудовим шумопоглинанням. Причому дуже часто не доводиться проводити додаткові ізоляційні заходи, щоб захистити об’єкт від втрати тепла або попадання шумів з вулиці.
Безліч варіантів застосування. Блоками газобетонного типу можна скористатися в різних будівельних заходах. Так, з їх допомогою вдається звести житловий будинок, дачний будиночок, гараж, баню. При внутрішніх роботах їх використовують для створення міжкімнатних перегородок. Ще можна вибрати газоблок облицювального типу, який підходить і для зовнішньої декоративно-захисної обробки.
Простота звернення. Працювати з газобетонними блоками дуже просто. Як було зазначено, через великих розмірів можна досить швидко скласти з них коробку будинку або перегородку. Крім того, газобетонні блоки легко різати і свердлити. Для їх монтажу часто використовують не просту цементно-піщану суміш, а спеціальний клейовий склад.

Добавить комментарий