Globex360

Globex360 ° — провідний глобальний постачальник послуг онлайн-торгівлі, що пропонує торгівлю на Forex і CFD, індексами, дорогоцінними металами, енергією і криптовалютами. Наша сильна прихильність до сучасного програмного забезпечення та забезпечення якості означає, що наші клієнти отримують найкращий і найбільш прозорий торговий досвід. globex360-це провайдер онлайн-торгівлі, заснований в 2017 році і орієнтований в першу чергу на африканський континент.

За два роки компанія стала однією з провідних онлайн-брокерських фірм, які приймають клієнтів з усього світу. Globex360 має глобальну присутність в різних географічних регіонах, що дозволяє їм пропонувати своїм клієнтам якісні послуги та технічну підтримку.

Globex360 має фінансових партнерів з Південної Африки, Кенії, Ботсвани, Нігерії, Чилі та Австралії; вони також зареєстровані в комісії з компаній та інтелектуальної власності в Південній Африці.

Цей огляд GlobeX360 являє собою поглиблений аналіз всього, що потрібно знати про цього провайдера торгових послуг на ринку Форекс і про те, що він може запропонувати.

Добавить комментарий