Гроші в борг

Гроші в борг

Іноді в житті бувають такі ситуації, коли доводиться шукати, де взяти грошей у борг. Якщо мова йде про невеликий сумі на короткий термін, то можна скористатися послугою мікропозик. В ситуації, коли Вам потрібна сума більше ніж 50 000 грн., для отримання кредиту без застави не обійтися.

Що є якісним запорукою? Найбільш якісним заставою є нерухоме майно (будинок, квартира, нежитлове приміщення, недобудова, земельну ділянку). Процентна ставка при заставі нерухомого майна найбільш низька. На другому місці за якістю застави рухоме майно (автомобіль, спец — і сільгосптехніка та інше). Процентна ставка за кредитами під заставу автомобіля вище, ніж під заставу майна, але все одно одна з найнижчих на ринку.

Де взяти грошей?

Коли Ви вже вирішили, яка сума Вам потрібна, і що Ви готові запропонувати натомість, настає етап вибору кредитора. На сьогоднішній день на фінансовому ринку Києва є дві великих групи кредиторів: банки і приватні особи. В інтернеті є багато майданчиків, які порівнюють процентні ставки по всім кредиторам.

Коли Ви будете ознайомлюватися з пропозиціями банків, зверніть увагу не тільки на процентні ставки, але і на комісії та збори кредиторів. Певні банки встановлюють низьку процентну ставку, але додатково збирають щомісячну комісію за Вашим боргом.  Детальныше на https://unigroup.kiev.ua/blog/dengi-v-dolg.

Приватні особи, в протилежність банкам, дуже дорожать своєю репутацією і дбайливо ставляться до кожного позичальника.

Терміново потрібні гроші в борг від приватних осіб — план дій
Терміново отримати гроші в борг у банку ще ні в кого не виходило. Банківська бюрократія займає багато часу. Коли терміново потрібні гроші в борг — від приватних осіб Ви отримаєте найкращі пропозиції. Термін оформлення кредиту під заставу нерухомості займає 2 години.

Для того, щоб взяти кредит в компанії «UniGroup», перед походом в офіс зв’яжіться з менеджером і уточніть всі деталі отримання грошей у борг терміново. Ми цінуємо ваш час, і не хочемо, щоб під час оформлення кредиту виникли складнощі з документами.

Після узгодження всіх питань під’їжджайте до нас в офіс і вже через 2 години гроші будуть у Вас.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *