Грузовое такси

Для вантажоперевезень є вантажні автомобілі об’ємом від 5 до 30 м.куб., вантажопідйомністю від 1 до 5 тонн, довжиною кузова від 2 до 6 метрів. Автомобілі в хорошому стані, комфортабельні іномарки. Також є для вантажоперевезення Газель бортова тентова.

Телефонуйте і наші диспетчери вантажоперевезень з радістю підберуть для Вас транспорт за Вашими вимогами і бюджету. Ми гарантуємо вам: перевезти вантаж, подати авто в строк, справний вантажний транспорт і тверезих вантажників.

Так важливо доставити вантаж в цілісності й схоронності, без єдиної подряпини. Це під силу тільки професіоналам у сфері послуг з вантажоперевезень в Києві. Саме такою компанією є «грузовое такси Києва».

Доступна ціна на вантажоперевезення Київ дає нашим клієнтам економити на вантажоперевезеннях і в подальшому звертатися до нас знову. Ми постійно досліджуємо ринок на предмет ціноутворення. На сьогоднішній день в нашій транспортній компанії вантажоперевезення по Києву недорого. З нами вигідно!

Недорогі послуги-вантажоперевезення по Києву і області
Наше вантажне таксі здійснює вантажоперевезення з Києва в Київську область, а також з області в Київ. Розрахунок вартості на вантажоперевезення відбувається таким чином. До мінімального замовлення: 2 години і подача автомобіля, додається відстань від межі міста до місця вивантаження/навантаження і множиться на тариф за містом (6 грн/км, 8 грн/км, 10 грн/км, або 12 км) в залежності від обраного вами автомобіля. У підсумку отримуємо мінімальну вартість вантажоперевезення з Києва за Місто, або навпаки. Дана ціна може помінятися, якщо час оренди буде більше 2-х годин. В такому випадку до мінімального тарифу буде додана вартість години оренди транспорту.

Добавить комментарий