Хмельницький

Вчора, 11 листопада, популярна телеведуча Леся Нікітюк виступила у чвертьфіналі шоу » Танці з зірками». Цього разу відома хмельничанка виконала два танці. Як виступ Лесі Нікітюк оцінили члени журі, розповість видання «Хмельничанка-Інфо». Детальніше на https://khmelnychanka.info/ru.

П’ять пар, що залишилися на проекті, продовжили боротися за звання кращого в шоу «Танці з зірками». Цього разу учасники підготували по два номери. Особливістю цього випуску стало те, що пари виступали під музичний супровід популярних українських зірок.

Серед конкурсантів шоу є також хмельничанка Леся Нікітюк. Її партнером на шоу став дворазовий чемпіон України зі спортивно-бальних танців Максим Єжов. На цей раз пара вразила глядачів романтичним контемпорарі. Пара танцювала під зворушливу пісню «Не йди» у виконанні Гайтани.

Глядачі в залі підтримали свою улюблену пару гучними оплесками. Далі судді прокоментували виступ пари.

«Це було добре, як для вашої пари, але порівняно з попередніми парами, трохи не вистачає ще контролю», — зазначив Влад Яма.

Водночас Катерина Кухар зазначила, що » з уроками класики Леся так і не знайшла спільної мови».

«На минулому ефірі я чекала від вас експериментів, я дуже зворушена тим, що ви прислухалися до моїх порад. Сьогодні я рада вашому перевтіленню. Леся, однією ногою Ви вже у фіналі, але що робити з іншого? Подивимося в наступному танці», — прокоментувала виступ пари балерина.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *