Holstpro

Твори мистецтва в світі цифрових технологій — це не розкіш. Використовуючи друк на полотні, кожен може оформити свій будинок репродукціями великих художників або розмістити сімейний портрет нестандартного розміру над каміном. Картина, панно або фотоколаж на полотні при дешевій вартості може стати прекрасним подарунком другу, коханій, шефу або ж прекрасним доповненням до Вашого інтер’єру. Це все пропонує Holstpro.

Цифровий друк на полотні дозволить зі звичайного фото або зображення в Києві зробити справжній витвір мистецтва, а завдяки стійкості фарб Ви будете насолоджуватися ним дуже тривалий термін. Не має значення, використано аматорське фото або репродукція картини, це оригінальне ефектне доповнення для будь-якого інтер’єру.

  • Довільні розміри, розраховуються індивідуальносуществуют загальноприйняті правила підготовки зображень і фотографій. Перш ніж передати фотографію або зображення на друк на полотні, ми рекомендуємо:

встановити необхідний розмір і дозвіл від 300 dpi;

застосувати колірну схему RGB або CMYK;

зберегти файл у форматі.pdf або.tiff.

Можливо роздрукувати виріб будь-якого розміру при дотриманні обмежень по ширині рулону, яка не повинна перевищувати 1 метр. Крок розміру становить 5 сентиментів. Найчастіше в Україні роблять замовлення на полотна розміром від 200х300 до 600х1400-такі формати підходять для приміщень будь-якого метражу.

Замовити фото на полотні можна, заповнивши заявку на фотодрук за допомогою онлайн сервісу, або зрадивши исходник файлу з малюнком, який треба роздрукувати, нашим менеджерам в одному з офісів. Виготовлення замовлення не займе багато часу. Якщо потрібно змінити вигляд зображення, яке ви хочете перенести на полотно, зробити колаж, змінити передачу кольору, збільшити розмір файлу, наші дизайнери виконають будь-які послуги з коригування. Також можна стилізувати сучасну фотографію під старовину, так, щоб вона виглядала, як справжня картина, або згладити нерівності шкіри, виправити дефекти, надати фото гламурний вигляд.

Добавить комментарий