Имплантация зубов

Якихось 10 років тому імплантація була альтернативним методом лікування. Традиційно, при протезуванні відсутнього зуба, стоматологи пропонували мостовидний протез. Зараз же все навпаки, імплантація-це основне рішення, а ось, коли людина не хоче або не може дозволити собі імплантацію — тоді пропонується мостовидний протез або знімний протез, як альтернативне рішення. Іншими словами, імплантація показана всім у кого відсутня 1 або кілька зубів. У нас найкраща имплантация зубов цены.

Зубний імплант — це штучний корінь зуба (виготовляється з титану), який встановлюється в кістку (щелепу) на місце відсутнього зуба. Далі на нього фіксується зубна коронка через абатмент (невеликий перехідник між імплантом і коронкою).

Конструкція зубного імплантату складається з двох частин: самого імплантату і абатмента. Практично будь-яка людина рано чи пізно стикається з необхідністю видалення зуба. Варіант 1. Залишити як є, тобто коли в зубному ряду буде відсутній один або більше зубів. Цей варіант, швидше за все, буде створювати труднощі у вигляді нахилу сусідніх (з відсутнім) зубів, висунення зуба антагоніста, зменшенням ефективності роботи жувального апарату.

Варіант 2. Обточити два сусідніх зуба і зробити мостовидний зубний протез (так званий «міст»). Цей варіант був колись популярним. Однак, з появою можливості імплантації штучного кореня зуба, мостовидні зубні протези використовують все рідше. Основна причина необхідність обточування поруч стоять (часто здорових) зубів і збільшення навантаження на них.

Добавить комментарий