Инвестиции

Навіть для малого бізнесу настає «מספר טלפון הוצאה לפועל» від боргів

Ніхто не йде в бізнес з метою зазнати невдачі, і все ж, на жаль, це відбувається з дуже великою кількістю бізнесу.

Щороку в Ізраїлі закривається близько 45 000 підприємств, тобто близько 850 щотижня. Ця страшна статистика є у всіх областях практики і всюди в країні. Власники бізнесу знайомі з повсякденними проблемами: скільки грошей я зароблю сьогодні? Як я можу збільшити свій дохід? Як мені вибратися з цієї колії?

Якщо ви сприймаєте проблему в бізнесі на ранній стадії, є хороші шанси на відновлення і запобігання краху, але іноді буває занадто пізно, і можливість продовжувати вести бізнес і підтримувати підприємство життя полягає в порядку процедур заморожування, які надаються як малому бізнесу, так і стрижці боргів.

Перший етап: зрозуміти повну картину боргів

Існує різниця між боргом в 30 000 шекелів і боргом в 150 000 шекелів, а також боргом в 500 000 шекелів.
Навіть якщо у нас зараз є стягнення через невеликий борг перед постачальником або банком, який для нас жахливо терміновий, щоб його вирішити, необхідно зупинитися і зрозуміти, чи є це єдиним боргом, який потрібно вирішити, ми вирішили всі проблеми, або у нас є додатковий борг в кілька сотень тисяч шекелів і ми повинні вирішити його.

Другий крок: не дозволяйте нікому загрожувати вам і вигравайте час

Як тільки ми влазимо в борги, ми піддаємося сильному тиску. Телефони з банку, листи адвокатів, повідомлення судових приставів, стягнення, обмеження і все разом тисне на нас, щоб ми заплатили якомога швидше і якомога більше грошей.

На цьому етапі необхідно все припинити, подихати свіжим повітрям і зрозуміти, що якщо бізнес в боргах і немає можливості розплатитися з кредиторами, то вже не має значення, чи становить борг 100 000 Шекелів або 500 000 шекелів.

У будь-якому випадку я повинен почати процедуру заморожування, усунення всіх вилучень і обмежень і серйозної»стрижки» всіх моїх обов’язків.

Краще все припинити, зберегти гроші, які у мене є, тому що вони мені потрібні, фінансувати угоду з кредиторами, платити адвокату, фінансувати витрати на моє нинішнє життя і багато іншого. Краще все припинити і нікому не платити, поки я не зроблю це в рамках загальної домовленості, яка в переважній більшості вирішує всі проблеми.

Найближчим часом нашою метою буде «виграти час» до звернення до адвоката, який подбає про вас і подасть заяву про заморожування виробництва і позбавлення від боргів за вас. Не піддавайте кредиторів тиску і не кажіть їм, що «у вас немає грошей» або ви звернулися до адвоката.
Краще пояснити, що в даний час у вас немає грошей для оплати, і ви намагаєтеся сформулювати замовлення і відправити їм замовлену пропозицію.

Купуйте собі цей час, купуйте собі тишу, зазвичай кредитори цінують це і також дадуть вам цей час-дуже цінний час, протягом якого ви можете підготувати свій захист для «стрижки» боргу.»

Третій крок: ні в якому разі не думайте продавати активи, щоб направити гроші в бізнес

Наш будинок-найдорожча нерухомість, яка у нас зазвичай є, і ми працювали протягом довгих років. Найбільшою помилкою було б відмовитися від нього і продати його на користь потокової передачі коштів бізнесу замість того, щоб бігти, щоб скоротити борги перед кредиторами «в стрижці».»

Поки я сиджу в будинку перед кредиторами, мене буде майже неможливо витягнути, і кредитори це знають. Саме тому кредитори також віддадуть перевагу багато разів отримати якусь невелику суму грошей за рахунок боргу і не починати вводити процедури евакуації та реалізації будинку, тому що всі знають, що це складна процедура.

Суть в тому, що в Державі Ізраїль в рік відбувається кілька десятків виселень, і не тільки будь-яких. Ось чому ми завжди-ми завжди будемо віддавати перевагу триматися вдома.

У Державі Ізраїль існує закон Про захист орендарів, який дозволяє нам захищати житлову квартиру і викуповувати її вартість за дуже низьку плату, найчастіше в розмірі 30% від вартості квартири. Якщо половина квартири зареєстрована на чоловіка, ймовірність того, що мене виселять з дому або вдасться продати мені будинок, прагне до нуля.

Наприклад: якщо у мене є квартира вартістю 1,5 мільйона і половина квартири зареєстрована на мою дружину. У той день, коли я буду в боргу, вартість квартири для потреб реалізації на з’їзді складе 30 відсотків, тобто всього 500 000₪. Якщо на квартиру є іпотека і до того ж половина коштів належить моїй дружині, я можу списати борги в сотні тисяч, не будучи зворушеним будинку.

Четвертий крок: не беріть кредити на сірому ринку

Але якщо ви вже дізналися, що вони незаконні, і сьогодні є вирок для кредитора, який порушує закон.

У світі немає причин брати кредити на сірому ринку. Процентні ставки є вбивчими, заходи зі збору платежів є неприємними, і сьогодні є набагато кращі альтернативи.

Але важливо знати: в Державі Ізраїль прийнята поправка до закону про небанківські кредити, що встановлює максимальну процентну ставку в розмірі 22% річних за небанківськими кредитами, а також накладає штраф у розмірі 3 років в’язниці на кредитора, що порушує положення Закону.

Тобто, якщо я взяв кредит у розмірі 20 000 шекелів на рік, юридична сума, яку я повинен погасити, складе 24 400 шекелів. Якщо ви взяли у мене велику суму і маєте право анулювати кредит в повному обсязі, також не платите основну суму, і кредитор, який дав мені кредит, буде покараний 3 роками в’язниці.

Крок п’ятий: швидко знайдіть альтернативних постачальників для бізнесу

У кожного бізнесу є свої постачальники. Вони доставляють товари в бізнес і на яких я заробляю гроші. Якщо мені доведеться надати гроші і піти зробити йому «стрижку» за борги, ймовірність того, що він захоче працювати зі мною в майбутньому, буде низькою.
Тому необхідно оцінити і знайти альтернативного постачальника і, таким чином, не піддаватися тиску і шантажу.

Наприклад, якщо я володію кафе / рестораном і отримую послуги від компанії Coca-Cola, якою я створив величезний борг, у неї не буде ніяких проблем з переходом в компанію tempo, яка виробляє ідентичні продукти і конкурентів.

Якщо я створив борг у бізнесі для Cellcom, і мої співробітники використовують стільникові пристрої, немає ніяких проблем з переходом в компанію стільникового зв’язку.

Важливо знати, що при правильній поведінці перед постачальником ми зможемо змусити його продовжувати працювати з нами і надавати нам продукцію, навіть якщо я призначу йому на даний момент поточний борг і видалю тисячі шекелів. Постачальник повинен розуміти, що борг на даний момент є мертвим боргом, і гроші не скоро з’являться. Йому краще, заробивши у нас довгі роки, відмовитися від великої частини боргу в облаштуванні або» стрижці » і продовжувати працювати з нами з нуля.

Добавить комментарий