IP-адреса

IP-адреса комп’ютера (або айпі) — це унікальний номер комп’ютера в мережі, який дозволяє відрізнити ваш комп’ютер від всіх інших. Він складається з чотирьох наборів цифр від 0 до 255. IP адреса буває статичним, тобто незмінним, або динамічним — це означає, що ваш комп’ютер буде отримувати новий номер при кожному підключенні. У другому випадку ви так само легко можете дізнатися IP-адресу на цій сторінці, але при наступному підключенні до мережі він може змінитися. Ми розповімо як проверить ип.

Навіщо мені потрібно знати свій айпі?
Якщо ви будете працювати з захищеними мережами або сайтами, вам може знадобитися повідомити свій унікальний номер адміністратору. Перевірка IP-досить поширений метод захисту від зловмисників.

Якщо ви захочете приховати сліди свого перебування в мережі, вам теж доведеться дізнатися IP-адресу, щоб навчитися приховувати його. Для цього використовуються різні проксі-сервери і анонімайзери.

Чи зберігається IP десь на моєму комп’ютері?
Так, ви можете дізнатися IP свого комп’ютера за даними мережевої карти. Якщо ви виходите в Інтернет через маршрутизатор, так часто буває при підключенні через провайдера, ваш IP-адреса в мережі буде збігатися з адресою цього маршрутизатора, а не комп’ютера. Тому краще перевірити IP в одному з онлайн-сервісів, наприклад, на цій сторінці.

Добавить комментарий