Источники бесперебойного питания

Джерела безперебійного живлення (UPS) постачають прилади електрикою при відсутності напруги в мережі. Вони підтримують живлення техніки, даючи можливість коректно завершити її роботу або перечекати недовге відключення електроенергії. При виборі UPS (УПС) потрібно врахувати потужність підключених приладів, що визначає час роботи приладів від батареї, і тип архітектури. У магазині 220 Volt можна купити бесперебойники з доставкою по Україні. У нас найкращі источники бесперебойного питания.

Вибір ДБЖ
Джерела безперебійного живлення відрізняються по конструкції і забезпечують різну стабільність напруги на виході. Вони можуть працювати тільки при відключенні електроенергії або служити стабілізатором в підключеній мережі, а також отримувати напругу, перетворене з 12 на 220 В.

Бесперебойники розрізняють по пристрою:

Off-line, або резервні ДБЖ вони включаються тільки при падінні напруги нижче встановленого порога або обриві живлення, підходять для стабільної мережі і рідкісних відключень. Це найпростіші пристрої;
Line-interactive при наявності електроенергії такий прилад працює як стабілізатор напруги в мережі, а при виході напруги живлення за межі допустимого техніка живиться від батареї;
On-line завдяки вбудованому інвертору подвійного перетворення напруги на виході незалежний від параметрів вхідного. Це найбільш точний, надійний і дорогий тип UPS.

Добавить комментарий