Изготовление баннеров

Друк банера-це одна з універсальних послуг для будь-якої компанії.

Ми пропонуємо виробництво банерів на різних матеріалах: банерна сітка, ламіновані, литий банер blueback (двосторонній). Але що нам потрібно знати про специфіку друку і використання банерів. Друк на банерній сітці
Цей тип матеріалу використовується для великих поверхонь, щоб прибрати парусність при використанні або залишити джерела світла на поверхні, де вона монтується. У нас найкраща изготовление баннеров харьков.
Особливості друку на банерній сітка:

  • Необхідно враховувати фактуру матеріалу. Занадто дрібні елементи будуть трохи з’їдатися фоном. Тому при підготовці макета для друку на банерній сітці, краще уникати дрібних деталей.
  • При монтажі банерної сітки на великих поверхнях, де є ефект парусності, краще кріплення (люверси) розміщувати частіше, з використанням підкоміру. Це зміцнить саму конструкцію і дасть їй можливість довше прослужити Вам.
  • Максимальна доступна ширина принтера для друку на банерній сітці в Україні 6 метрів, зазвичай використовують 3м. широкоформатні принтери. Тому, якщо потрібно надрукувати банерну сітку великих розмірів, використовують спайку. Це нормально і ніяк не впливає на цілісність матеріалу.

Друк на литому банері
Литий банер і друк на ньому використовуються в основному на вулиці, але і можна в приміщенні. Литий банер відрізняється міцністю в 3 рази вище, ніж у ламінованого, він звичайно ж тому і дорожче. Щільність банерної тканини литих банерів від 360 до 510 г./кв. м. крім цього, друк на литому банері стійка до температурних перепадів і атмосферних опадів. Тому литий банер незамінний у використанні на вулиці і при роботі з рекламними конструкціями.

Добавить комментарий