Юридическая консультация

При здійсненні комерційної діяльності кожна компанія, в тому числі IT бізнес, стикається c юридичними питаннями на періодичній або постійній основі. Якщо ж потреба в кваліфікованій юридичній допомозі виникає час від часу, Вам немає необхідності наймати в штат юристів і нести відповідні витрати. Водночас відсутність кваліфікованої юридичної підтримки може призвести до виникнення низки проблем і ризиків у майбутньому. Оптимальним рішенням для Вас буде співпраця з юридичною фірмою на постійній основі на умовах абонентського обслуговування. У нас найкраща юридическая консультация минск.

При абонентському обслуговуванні у Вас з’являється жоден юрист в сфері it права, а цілий штат надійних і компетентних помічників, які зможуть вирішити ваші термінові юридичні питання. У Вас немає необхідності шукати кожен раз нового юриста для вирішення чергової проблеми, у Вас є можливість отримати допомогу найбільш кваліфікованого it-юриста з відповідною експертизою, найбільш застосовною до конкретної ситуації.

Адвокати та юристи SBH Law Offices готові надати повний спектр послуг з обслуговування поточної діяльності для клієнтів з різних галузей економіки, в тому числі it компаній:

Договірна работа:
Аналіз будь-яких видів it договорів, ліцензійних угод, підготовка правових висновків про наявність потенційних ризиків для клієнта та надання рекомендацій щодо їх нівелювання.
Підготовка проектів будь-яких видів договорів, угод, а також підготовка проектів додаткових угод для внесення доповнень і змін до вже укладених договорів.

Добавить комментарий