Каталог франшиз

У нас ви знайдете найбільший каталог франшиз украина, тому підшукати ідею, яка підходить під всі ваші критерії (бюджет, галузь, терміни окупності і т.д.), стає зовсім нескладно. Ви навіть не уявляєте, наскільки просто почати свою справу прямо зараз, щоб ваша мрія стала реальністю під керівництвом досвідчених аналітиків.

Для зручності пошуку франшизи можна сортувати під свої інтереси. Доступні три опції сортування: Країна, категорія і ціна.

Ви можете вибрати каталог франшиз для України або підключити до пошуку і інші країни, в яких ви зацікавлені. Вибираючи цікаву країну, важливо ознайомитися з базовими поняттями законодавчих норм.

Фільтр категорії дозволяє підібрати галузь, яка вас цікавить. Наприклад, сфера освіти або ринок нерухомості, а може заклади громадського харчування. Так ви відсієте ті проекти, в яких ви не зацікавлені. Якщо ж категорія не представляє для вас кращого значення, то вибирайте поле «Всі категорії».

Останній фільтр-ціновий. Відомо, що франшизи в Україні, як і в інших країнах, мають на увазі стартові інвестиції. Даний критерій вкрай важливий, оскільки вибирати вам потрібно з тих франшиз, стартові інвестиції яких відповідають вашим можливостям. Плануючи влазити в кредити або щось продавати, пам’ятайте, що франчайзинг хоч і має на увазі мінімальні ризики, але не виключає їх повністю.

Цінові категорії розсортовані наступним чином:

стартові інвестиції до 15 тисяч доларів: відмінне рішення для новачків, які тільки починають своє знайомство з ринком;
інвестиції від 15 до 30 тисяч доларів: хороший варіант для тих, хто визначився з галуззю, має певну кількість коштів для вкладення і як мінімум базові уявлення про ринок в цілому і особливості його функціонування;
інвестиції на суму понад 30 тисяч доларів (пропонується кілька категорій, аж до 200 тисяч доларів і більше): підходять досвідченим бізнесменам, у яких вже є реалізовані проекти, і вони знаходяться в пошуках нових, цікавих рішень.
Перед тим як остаточно визначитися з вибором, важливо проконсультуватися з нашими менеджерами, щоб підібрати кращі варіанти для вашого міста. Наприклад, можна купити франшизу в Києві, але вже для Харкова вона буде збитковою і т.д. фактори географічного положення, населеності, інфраструктури міста та інші характеристики повинні обов’язково враховуватися.

Для кожної франшизи з представлених в нашому каталозі, публікується максимально детальна інформація, що включає наступні аспекти:

назва бренду, що пропонує франшизи в Україні та інших країнах;

Добавить комментарий