Keto

Кетогенна або кетодієта стала вельми популярною в останні кілька років. Перейнявши цей режим харчування, багато хто зміг добре схуднути. Основна ідея кетодієти полягає в тому, що людина повинна споживати 60% жирів, 35% білків і близько 5% вуглеводів – іншими словами, це раціон з переважанням корисних жирів, помірною кількістю білків і низьким вмістом вуглеводів. Кетодієта наказує вживати вуглеводи (які перетворюються в цукор) в кількості не більше 50 г (або 20-25 г чистих вуглеводів) в день. Це все, ви знайдете в keto supplement.

Кетодієта не завжди використовувалася для зниження ваги. Спочатку ця дієта розроблялася для лікування лікарсько-резистентних судомних нападів. — Ще в 1920-х рр.було помічено, що діти з епілепсією і відсутністю відповіді на обмежене коло препаратів, якими її в той час лікували, позитивно реагували на кетогенну дієту. Вона і донині досить успішно застосовується у пацієнтів з резистентністю до протисудомних препаратів. Було відзначено, що тим, хто перейшов на кетогенну дієту з метою терапії нападів, також вдалося і схуднути. Тому сфера застосування дієти розширилася: її стали дотримуватися і бажаючі скинути зайву вагу.

Багато домоглися успіху за допомогою кетогенної дієти, але такий стиль харчування викликає і ряд питань. Як і у випадку з будь-якою дієтою, перед переходом на кетодієту проконсультуйтеся з лікарем, щоб переконатися, що вона вам підходить. Крім того, практикуючим кето слід уникати зневоднення (нерідко виникають запори). Повідомляється також про втому і збої менструального циклу. Однак інші прихильники кетодієти кажуть, що відчувають себе більш енергійними, особливо в міру позбавлення від зайвої ваги.

Добавить комментарий