Киев

Зараз, здається, у кожного третього киянина в мобільному телефоні є 2-ве sim-карти. І це зрозуміло: спілкуватися по мобільному телефону доводиться з людьми, які можуть обслуговуватися не тим мобільним оператором, який обслуговує вас. Однак, це створює цілий ряд незручностей. Це і необхідність запам’ятовувати номери тих sim -карт, які є у вас, обов’язково фіксувати кілька номерів сім-карт партнерів, співробітників, рідних і близьких, і обов’язкова зміна номери у разі, якщо ви вирішили поміняти оператора. Про те, що було б зручніше міняти оператора без зміни номера, говорять вже кілька років. Здається, справа зрушила в бік турботи про комфорт споживача. Kiyevlyanka.info повідомляє, що з 1 травня 2019 року діятиме послуга перенесення мобільного номеру. Послуга з перенесення абонентських номерів MNP (Mobile Number Portabilit) дає можливість абоненту вибрати іншого оператора, зберігаючи при цьому свій номер телефону. Детальніше на kiyevlyanka.info.

Як це буде відбуватися?

Абонентові треба буде прийти в офіційне відділення або магазин того оператора, на який він хоче перенести свій номер, і подати заявку. Можна це зробити і в електронному вигляді через Інтернет.
У заявці вказуються паспортні дані, бажаний час перенесення номера і обраний тарифний план.
Заявку розглядають 8 робочих годин і відправляють в центральний офіс.
Якщо заявка схвалена, новий оператор проінформує про це абонента, видасть нову sim -карту і почне обслуговувати його у своїй мережі.
Важливо: в період проходження цієї «процедури», послуга старого оператора не переривається: номер протягом цього часу буде активним. Спочатку активується нова sim-карта, а потім деактивується стара.

Якщо абонент змінив оператора, всім, хто буде йому дзвонити, повідомлять, що цей абонент обслуговується в іншій мережі.

Послуга буде платною. Розмір оплати буде встановлювати безпосередньо сам оператор. Кажуть, сума ця буде суто символічною і посильною для всіх абонентів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *