Клише для тиснения

Кліше ще часто називають: штамп, відбиток, клеймо – це форма для відтворення тексту, а так само картинок на предметах з багатьох матеріалів. Кліше використовується найчастіше для відбитка на шкірі, дереві і менше на інших матеріалах.
У нас найкраще клише для тиснения стоимость. Кліше знайшли застосування в багатьох сферах діяльності: в тисненні фольгою на шкірі і папері, для відбитка на блокнотах, візитках, на вітальних листівках. Майстри ставлять штампи на ЕКО і натуральній шкірі. У харчових професіях використовують для нанесення друку на стейки, використовують кліше для нанесення ідентифікаційного зображення на м’ясо, шоколад і фрукти.
Сучасні кліше виготовляють з латуні, дюралі або магнію. Сучасне обладнання та досвідчений персонал виготовить магнієве кліше для конгревного, блінтового, гарячого друку. Собівартість виробництва магнієвих форм дуже низька. Кількість віддрукованих відбитків високої якості-тиражестійкість, становить 50000 примірників. Технологія відрізняється високою швидкістю виробничого процесу і можливістю використовувати тиснення на різному матеріалі: фольга, папір, картон, пластик, шкіра, дерево.
Для нанесення дрібних малюнків з частою структурою використовується технологія мікроконгревного відбитка. Такий метод застосовується для нанесення особливо складних штампів. Мікроконгревное тиснення годиться для декоративного оформлення ікон, картин, листівок, упаковки з паперу та пластику. Унікальне зображення не відклеюється, його неможливо повторити, що надаємо тисненню особливу цінність. Метод широко застосовується в діловій документації, при обробці візиток, цінних бланків.

Добавить комментарий