Кольца

Незаперечним аксіомою є той факт, що найбільш поширений і традиційний символ одруження – це кільця, серед яких найчастіше зустрічаються американки з червоного металу і кільця з білого золота. Саме за наявністю невеликої коштовності на безіменному пальці можна з першого погляду визначити Сімейний стан людини, і саме це особливе прикраса більше всіх фотоальбомів і весільних атрибутів буде нагадувати закоханим про важливий день в житті – створення сім’ї. Ми предлогаем купить кольца обручальные. І незважаючи на вже сформований образ даного ювелірного виробу в нашій свідомості, насправді різних моделей обручок існує безліч. У величезному каталозі провідного українського виробника вас чекає нескінченна кількість цінних екземплярів на будь-який смак. Короткий екскурс в історію обручок
Золоті каблучки у вигляді максимально наближеному до сучасного, з’явилися тільки в III столітті, але їх прототипи були створені ще в Стародавньому Єгипті. Закохані обмінювалися саморобними кільцями з осоки, зірваної на березі Нілу. Форма кола без початку і кінця символізувала нескінченне любові і вірності.
Традиція одягати весільні каблучки саме на безіменний палець зародилася ще в стародавні часи. Деякі джерела повідомляють, що ще стародавні греки, вивчаючи анатомію людини, визначили, що саме через цей палець проходить деякий надзвичайно тонкий нерв, який досягає до самого серця.
Металеві кільця вперше з’явилися в Стародавньому Римі, але були вкрай недовговічними, кілька незграбними, і до того ж, важкими і не практичними.

Добавить комментарий