Криптобиржа

Хакери зламали невелику кріптовалютную біржу з Канади 加密货币汇率, після чого її керівники повідомили, що вони не можуть відшкодувати збитки, тому закривають платформу і всі її акаунти в соціальних мережах. Через кілька годин після цього група інвесторів, яка назвала себе «Maplechang’ed» знайшла генерального директора компанії і опублікувала його ім’я та адресу в Twitter.

CEO MapleChange — технічний фахівець фірми American pildriving Equipment. Потім Twitter біржі знову запрацював, в якому було опубліковано повідомлення про те, що компанія не зникла, просто її керівництву необхідно обміркувати рішення, а відключення акаунтів було тимчасовим.

«Хлопці, ми не зникли. Ми просто тимчасово відключили акаунти, щоб обміркувати рішення. Ми не зможемо відшкодувати збитки всіх користувачів, проте відкриємо гаманці з тим, що на них залишилося, щоб люди вивели (сподіваємося) свої кошти», — написали представники торгового майданчика.

На даний момент невідома сума збитку, проте коли один з клієнтів компанії зажадав відшкодувати 93 біткоіни, йому відповіли, що у майданчика ніколи не було більше п’яти біткоіни, навіть в найактивніший час. Представники MapleChange підтвердили, що не зможуть повернути кошти в Bitcoin і Litecoin, при цьому повідомили, що збережуть токени Conceal і Lumeneo, які практично не торгуються на інших біржах.

Добавить комментарий