Криптовалюта юми

Криптоактиви починають впевнено входити в повсякденне життя людей завдяки інтеграції в традиційну фінансову систему. Чому це відбувається і до чого може привести. Ми також розповімо, що це криптовалюта юми.

За останній рік масове прийняття цифрових валют значно прискорилося. Вкладати в криптоактиви почали великі компанії. А інвестиційні фонди почали використовувати цифрові валюти для хеджування ризиків.

У своєму фінансовому звіті про підсумки першого кварталу 2021 року компанія Square вказала, що інвестиції в біткоіни принесли їй 222% чистої виручки або $3,51 млрд.компанія купувала криптовалюта в жовтні 2020 року і лютому 2021 року. Купувати біткоіни продовжує і найбільший тримач цифрових активів серед публічних компаній-MicroStrategy. Останній раз компанія придбала першу цифрову монету 13 травня на $15 млн. з урахуванням останньої покупки MicroStrategy володіє 91,85 тис. біткоіни на загальну суму в $4,6 млрд. Середня ціна покупки цифрових монет становить $24,4 тис. З цього випливає, що інвестиції в криптовалюту принесли MicroStrategy $2,2 млрд.

Прибуток від продажу біткоіни отримала і Tesla. В кінці березня компанія продала 10% своєї криптовалюта за $272 млн.угода принесла автовиробнику прибуток в $101 млн. Tesla інвестувала $1,5 млрд в біткоіни в лютому поточного року і навіть деякий час дозволяла купувати свої електромобілі за цифрові монети. Однак потім вирішила тимчасово відмовитися від цього.

Добавить комментарий