Кухни

Кухня завжди було серцем домашнього вогнища і обличчям сумлінної господині. Приміщення середньостатистичної кухні не відрізняються великою площею і в середньому становить від 6 до 10 кв.м. і планування дизайну кухні залишається першорядним завданням. Планета меблів пропонує меблі для кухні готової комплектації, а також кухні на замовлення будь-якої конфігурації. Наші дизайнери допоможуть підібрати кухню і вписати її в домашній інтер’єр.

В арсеналі магазину є величезний вибір фасадів МДФ, панелей ДСП, стільниць і фурнітури для вашої майбутньої кухні, елементи яких в руках досвідчених дизайнерів перетворять Вашу кухню в справжній шедевр. Рішення завдання розподілу вільного місця в кухні з невеликою площею можна розділити на кілька етапів.

Перш за все, необхідно з’ясувати, чи буде знаходиться їдальня в кухні. Якщо їдальня розташовується в окремій кімнаті, то завдання вибору меблів для кухні спрощується, і приміщення кухни під замовлення Харків можна укомплектувати додатковими секціями. Це надасть можливість створити органайзери для різної «кухонного начиння», такий як посуд, аксесуари, Кухонні рушники, госптовари і т.д. але, на жаль, в прийом їжі відбувається безпосередньо в кухні і в цьому випадку виникає питання місця розміщення холодильника, який займає значну частину площі кухні Харків.

Стільницю для кухні рекомендується вибирати вологостійкої з практичного легко миється матеріалу.
Якщо ви любите готувати з сім’єю, перш ніж зберетеся проектувати кухню і меблі для кухні, оскільки розподіл членів сім’ї має бути, щоб під час готування вони не заважали один одному. Ідеально в такому випадку мати в кухні подвійну раковину і додаткову плиту.

У невеликих приміщеннях кухні під замовлення Харків стільницю рекомендується вибирати Харків шириною не більше 60 см, а навісні ящики — не більше 35 см.Все більшу популярність в Меблі для кухні вбудовується побутова техніка. Незважаючи на головний недолік, що складається в дорожнечі, установка кухні під вбудовану техніку, безсумнівно, принесе свої плюси, і ви залишитеся у виграші

Добавить комментарий