Лазерна епіляція

На сьогоднішній день, лазерна епіляція-це найбільш ефективне рішення для того, щоб позбутися від небажаного волосся, роздратування і почервоніння шкіри, а також врослих волосків. Курс процедур дає можливість забути про ці проблеми на кілька років. Для того, щоб ефект від лазерної епіляції зберігся і далі, фахівці рекомендують раз на рік робити підтримуючу процедуру. У нас найкраща лазерна епіляція у дніпрі.

Ви помітите результат вже після першого сеансу – до 30% волосся в зоні процедури випаде протягом декількох днів. Ті ж волоски, які виростуть, будуть м’якими і тонкими. Лазер впливає тільки на волосяні фолікули в фазі активного росту, саме тому важливо дотримуватися призначеного фахівцем графіка процедур. Кількість сеансів, які знадобляться, залежать від структури волосся і особливостей організму, але, в середньому, їх призначається 8-10. Принцип дії діодного лазера передбачає вплив на волосся, які знаходяться в стадії активного росту, близько 20%.
Решта 80% знаходяться під шкірою в сплячому режимі і починають поступово прокидатися після теплового впливу лазера.
Саме тому необхідно виконати не один сеанс, а курс епіляції.

При цьому можна не турбуватися про шкоду для шкіри і внутрішніх органів — ця технологія є абсолютно безпечною. Що стосується необхідної кількості сеансів для отримання максимального ефекту, то це дуже індивідуально. В середньому курс становить 6-8 процедур.

Добавить комментарий