Лечение наркомании

Наркоманія-важка прогресуюча хвороба, що порушує фізіологічний і психічний стан пацієнта. Під впливом токсинів і отрут страждають всі органи і системи, уражається психіка, пацієнт неминуче деградує як особистість. При ненаданні допомоги-швидкий летальний результат. У нас найкраще лечение наркомании харьков.

Високий рівень професіоналізму лікарів нашої клініки і комплексні планомірні програми, допомагають перемогти тягу до наркотиків. Ми використовуємо для лікування наркоманії перевірені сучасні та високоефективні методики і препарати. За довгі роки практичної діяльності наші фахівці-наркологи сформували різнобічну комплексну програму для лікування наркозалежних. Підбір методів проводиться суто індивідуально для кожного хворого. Вони спрямовані на усунення не тільки фізичних, а й психологічних бар’єрів. Крім цього, в клініці застосовуються надійні сучасні методи лікування наркозалежності, такі як:

Плазмаферез. Швидке очищення крові від токсичних наркотичних речовин.
Лазерне опромінення крові. Забезпечує захист від отруйних агресивних сполук, що переповнюють організм наркомана.
Ксенонотерапия. Сприятливо впливає на психоемоційний стан. Зникають панічні атаки, тривога, страх. Допомагає при абстиненції. Проводиться інгаляційним способом-хворий вдихає ксенон.
Фізіотерапевтичні процедури. Включають фізіометоди і масажні комплекси, що діють розслабляюче на тіло і психіку.

Добавить комментарий