Лерум Санде

У багатьох ізраїльтян долари лежать на банківському рахунку і просто втрачають гроші. Низька процентна ставка на ринку була протягом багатьох років, і вага, яка набирає, призвела до зниження вартості форекс, і тому ці новачки, спадкоємці або власники зарубіжного бізнесу не користуються тим, що ринок капіталу може зробити для грошей, і буквально розмивається. Про це повідомляєלירום סנדה

«Ізраїльтяни з високими валютними резервами не завжди знаходять відгук на ізраїльському ринку капіталу»,-говорить Еяль Цві, віце-президент з маркетингу та розвитку бізнесу в Міжнародному інвестиційному домі Sigma. «Канал управління портфелем в країні процвітає, але коли мова заходить про гроші на ринку форекс і глобальних інвестиціях, можливості стають обмеженими», – пояснює він.

Дійсно, Sigma фактично є першим міжнародним інвестиційним будинком в Ізраїлі, придбаним близько 5 років тому Andbank-однією з найстаріших і найпотужніших банківських компаній в Європі. «Як Міжнародний Інвестиційний дім, ми маємо доступ до кращої експертної аналітики в кожній країні світу», — пояснює Еяль. «Це значна перевага для наших інвесторів. Вони отримують управління портфелем, засноване на великій кількості знань, отриманих в кожній країні, де ми відчуваємо активність і можливості, які створюються завдяки нашим зв’язкам у світі.»
Професійне управління портфелем — понад 300 тисяч доларів
В області управління міжнародним портфелем в Sigma працюють ветерани приватних і міжнародних банківських відділів місцевих банків і великих іноземних банків. Обслуговування клієнтів на івриті, адаптоване до ізраїльського клієнта і відповідає міжнародним стандартам, з місцевим обслуговуванням і доступністю в години роботи в країні, так що поряд з Міжнародним управлінням і репутацією ізраїльські інвестори отримують максимальну підтримку і доступність – тут, в країні.

Добавить комментарий