Максим Романенко

Між агропідприємством «Добробут «і компанією» Парлеп», яка контролюється екс-секретарем міської ради Дніпра Максимом Романенком, був укладений фіктивний договір про оренду техніки. Згідно з даними сайту YouControl директором підприємства «Парлеп «є Дмитро Москалець, який також очолює»хлібозавод №10». Як писав раніше Latifundist.com, в даний час цей актив, а також «Дніпромлин» контролюється екс-секретарем міської ради Дніпра Максимом романенко.

За словами юриста, наказом Міністерства юстиції від 09.10.2020 р.було скасовано низку реєстраційних дій, які зробила рейдерська група щодо агропідприємства «Добробут». Зокрема, відновлений на посаді генеральний директор Андрій Силенко.

В даний час на сільгосптехніку підприємства накладено арешт. В ході судового засідання було прийнято рішення повернути техніку законному власнику, а саме агропідприємству «Добробут» в особі директора Андрія Силенка. Він нагадав, що ще у вересні підприємство стало жертвою рейдерської атаки. Тоді в об’єднанні заявили, що за захопленням стоїть Максим Романенко. Нібито він використовував у рейдерській схемі двох інших членів громадської організації, які за допомогою сфальсифікованих протоколів, приватного нотаріуса та державного реєстратора незаконно змінили директора агрогосподарства.

Раніше, 17 листопада невідомі захопили 11 одиниць сільгосптехніки з території підприємства «Добробут», яке входить до складу Дніпропетровської обласної громадської організації «управління соціального захисту ветеранів та інвалідів МВС України».

Добавить комментарий