Материалы для производства слуховых аппаратов

При стійких порушеннях слуху, лікарі рекомендують реабілітацію за допомогою слухових апаратів. Це електронні прилади, які допомагають краще чути звук і компенсують приглухуватість. Вони можуть бути цифровими і аналоговими. Сьогодні в інтернет-магазинах пропонують в основному цифрові, оскільки вони забезпечують кращу якість звуків. Також у цих приладів може відрізнятися форма носіння – завушна, внутрішньовушна і внутрішньоканальна. Яка більше підійде саме вам-визначить лікар після огляду і консультації. У нас найкращі материалы для производства слуховых аппаратов

На ринку України представлені слухові апарати брендів: Siemens( Сіменс), Phonak( Фонак), Oticon(Отікон), Widex, Starkey, Axon, Bernafon, Sonic, ReSound та інші. Ми склали рейтинг кращих виробників. Також ви можете придбати батарейки для слухових апаратів.

Переваги кращих слухових апаратів
Можливість чути звуки, які були недоступні. За допомогою приладів для корекції слуху людина може розрізняти сигнали різних частот. Навіть ті, які давно забув – спів птахів, шум прибою і т д.
Індивідуальне налаштування-цифрові слухові рішення повністю адаптуються під потреби літніх користувачів. Посилення сигналів в них налаштовують лише на тих частотах, на яких порушені пороги чутності. Для цього робиться аудіограма. У наших центрах аудіометрія проводиться на новітньому італійському обладнанні, яке щорічно проходить перевірку якості роботи.
Широкий асортимент-можна купити слухові апарати будь — якої форми носіння, забарвлення, цінової категорії. Єдиний нюанс-робити це потрібно під контролем лікаря-сурдолога.
Якісний звук-сучасні моделі слухових рішень прибирають шуми і перешкоди, підлаштовуються під параметри акустичної обстановки, згладжують некомфортні частоти. Також вони «вміють» оптимізувати звучання музики, боротися з проблемою вушного шуму, підключатися до різних гаджетів по бездротовому зв’язку.
Комфорт-завушні моделі практично не відчуваються за раковиною, а внутрішньовушні і внутрішньоканальні виготовляються за індивідуальними зліпками.

Добавить комментарий