Матрасы

Каталог ортопедичних матраців в інтернет-магазині структурований за призначенням. Є класичні моделі для спальні. Вони підходять для ліжок зі стандартним підставою. У нас найкращі neolux матрасы отзывы. Моделі для дитячих мають менший розмір. Матраци для немовлят із середньою і високою жорсткістю ідеальні для сну малюків і гармонійного розвитку під час відпочинку.

Матрац для дивана підійде для квартири, де господарі планують постійно або регулярно спати на софі. Диванні наповнювачі гірше підходять для якісного сну. Матрац з ортопедичними властивостями допоможе краще висипатися, вберегти спину.

Умови гарантії
На всі ортопедичні матраци надаються гарантійні талони. У разі отримання бракованої моделі або псування товару без вини покупця, матрац замінюється або повертаються гроші. Якщо можливо, проводиться ремонт.

Гарантійні зобов’язання МатроЛюкс не поширюються на випадки, при яких виріб постраждав від неправильної експлуатації, зберігання або з вини власника. Правила експлуатації та зберігання вказуються виробником на упаковці або вкладишах до товарів.

Умови доставки ортопедичних матраців
В ціну ортопедичних матраців не входить доставка по містах України.

Отримати товар можна декількома способами:

Пошта. Посилка упаковується і направляється поштовим відправленням згідно з тарифами служби.
Транспортною компанією. Доставка проводиться на адресу покупця, оплачується за тарифами транспортної компанії.
Самовивіз. Склад магазину знаходиться в Дніпропетровську. Отримати товар можна безкоштовно, надавши квитанцію менеджеру або сплативши замовлення на місці готівкою.

Добавить комментарий