Мебельная фурнитура интернет магазин

Кращі ціни на меблеву фурнітуру в Києві тільки в компанії Peral.

Для того щоб купити меблеву фурнітуру Вам потрібно зателефонувати за номером (097) 487-18-70 або скористатися системою онлайн замовлення. Наш менеджер допоможе вам вибрати відповідний товар і оформить доставку в зручне для вас місце і час. У нас мебельная фурнитура интернет магазин.

У нашому каталозі представлення якісна Меблева фурнітура відомих світових брендів. Раді запропонувати Вам фурнітуру GTV, DTC, DC (ДС), Amix, Hafele, Rejs, Blum, ALP.

Меблева компанія Перал є офіційним дистриб’ютором представлених торгових марок. Весь товар представлений на нашому сайті є в наявності на нашому власному складі. Ціни на всі позиції актуальні, оновлюються щодня. Ми гарантуємо якість представленої продукції.

Сотні компаній і виробників меблів вибрали Peral як надійного постачальника меблевої фурнітури та комплектуючих для виробництва меблів. Компанія Peral-один з найбільших інтернет магазинів Меблева фурнітура в Києві. У каталозі нашого інтернет-магазину представлений широкий асортимент фурнітури для меблів провідних світових виробників, таких як Blum, GTV, Hafele, Rejs.

Коли вам потрібна якісна, довговічна, різноманітна по дизайну і функціоналу меблева фурнітура, все потрібне можна замовити в компанії Peral. Купити меблеву фурнітуру можна від 1 одиниці до цілих партій в Києві та інших регіонах України.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *