Міста Київської області активно перебирають на себе функції ДАБІ

Київська область є найбільш активною у процесі децентралізації. На сьогодні містобудівні повноваження вже отримало 15 з її населених пунктів. Про це повідомив Олексій Кудрявцев, голова Держархбудінспекції України.

До децентралізації системи державного архітектурно-будівельного контролю приєдналося ще два міста Київщини – Фастів та Сквира.

«Держархбудінспекція намагається максимально сприяти, щоб новостворені органи на місцях працювали як єдиний механізм. Ми надаємо для цього необхідну консультативну та методичну допомогу», – зазначив Олексій Кудрявцев.

Нові функції дозволять місцевій владі ефективно боротися з непорядними забудовниками, а також будуть сприяти економічному та інфраструктурного розвитку територій. Спрощення процедур має забезпечити нові інвестиції та розвиток малого і середнього бізнесу.

На Київщині містобудівні повноваження вже передані таких містах: Київ, Ірпінь, Макаров, Українка, Бровари, Обухів, Богуслав, Васильків, Тетіїв, Вишгород, Бориспіль, Біла Церква, Вишневе, Фастів, Сквира.

Раніше повідомлялося, що разом з Київською активно переймає функції архітектурно-будівельного контролю Дніпропетровська область.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *