Морские контейнеры

У практиці міжнародних перевезень часто вдаються до допомоги контейнерів. Така тара зручна тим, що у неї свої норми, які відповідають прийнятим стандартам, що поширюються на всі країни світу. Саме вони є визначальним фактором місткості і розміру.

Один з популярних видів споруд на сьогоднішній день — 40 футів.

морские контейнеры 40 футів
Ця тара з металу зручна для транспортування вантажів, придатних для багаторазової експлуатації. Габарити контейнера 40 футів зроблені під загальні стандарти і відрізняються такими характеристиками:

довжина-12,19 м;
ширина-244 см;
висота-259 см;
об’єм-близько 65-67 м3;
Вага-4 т;
вантажопідйомність-близько 26 т.
Що перевозять в 40 футових контейнерах і їх переваги
За допомогою застосування подібної ємності в практиці міжнародної вантажоперевезення вдається набагато скоротити вартість перевезення вантажу. При цьому значно більше збереження вантажу, в порівнянні з виконанням транспортування без застосування контейнера.

Якщо перевозити товари в тарі, то можна зберегти їх цілісність і уникнути деформації фірмової упаковки виробника.

Крім цього, за допомогою стандартних контейнерів можна здійснювати Збірні доставки вантажів-в одну ємність завантажують товари, обсяг яких невеликий, що мають однакові параметри, але надходять від різних власників вантажів.

Ще один фактор-це універсальність контейнерів, тому що вони ідеально підходять для монтажу на всі види вантажного транспорту — авто, залізничні вагони, вантажний відсік літака, вантажні кораблі.

Добавить комментарий