Москва

Проект почав свою історію ще в 2009 році, коли автор проекту Отькало Ілля Почав фотографувати улюблене місто — Москву. Від станції метро до іншої станції, від району до району. Роки роботи. У різні вихідні маршрут становив від 20 до 40 кілометрів прогулянки з професійною камерою. Згодом був створений сайт «Фото Москва», а фотографій ставало все більше і більше, в результаті була знята практично вся Москва. Хоча на сайт фотографії продовжують викладатися-належить ще багато роботи.

Відвідуваність сайту зростала, інтерес до фотографій був все більше. І ось в 2019 році було прийнято рішення перетворити хобі в бізнес-проект. Сайт був перенесений на нову, сучасну платформу, фотографії розсортовані по категоріям. У той же час додана можливість публікації фотографій іншими авторами, а у зацікавлених покупців — можливість їх купити. Ми розповімо про достопримечательности Москвы.

Багато хто задає питання: Чим відрізняється проект від таких відомих ресурсів, як Яндекс: Карти, Вікімапія, від різних фотостоків. Відмінностей багато, постараємося позначити головні:

Від ресурсів з безкоштовними фотографіями ключова відмінність в тому, що фотографії можна офіційно придбати, а автор має можливість заробити.
Зарубіжні фотостоки через жорсткі закони не дозволяють викладати фотографії людей без їх дозволу, фотографії машин, будівель. Що робить подібний проект фактично не реалізованим. У Росії закони набагато лояльніші.
Більшість фотостоків «вмирає» на старті через те, що не може знайти авторів з контентом. У нашому випадку все по-іншому: все розпочато з контенту. У нас вже є тисячі фотографій Москви високої якості по всіх районах міста.
Інша причина неуспішних фотостоків-стартапів-складність в розкрутці для пошуку. Ця проблема теж вирішена: сайт з давньою історією, хорошими природними беками і хорошою індексайией за ключовими запитами («фото Москви», «фото Кремль» і т д), яка дає проекту можливість активно розвиватися.
Зарубіжні фотостоки пропонують занадто малий відсоток авторам (від 20 до 30%). Наш проект виплачує 50%.
«Фото Москва» має соввременний «движок», фотографії розбиті на масу категорій. Наприклад, можна знайти тільки християнські церкви, або мости, пам’ятники або, або будівлі в стилі конструктивізм, або пам’ятки парку Коломенське, або вже не існуючі будівлі. Маса інших можливостей для зручного пошуку. У зарубіжних фотостоках, як правило, працює застарілий механізм тегів.
Зрештою «Фото Москва» на новому движку — не тільки сток, але цікавий довідковий матеріал з цікавими текстами, можливістю коментарів, відображення місць зйомки на карті, що робить ресурс набагато більш цінним, ніж просто фотобанк. За фактом він стає літописом Москви і багато фотографій — вже зараз історія.

Добавить комментарий