Muscle

Muscle Juice 2544 — найкалорійніший гейнер з усіх існуючих на даний момент. А це означає, що з ним ви зможете наростити м’язову масу швидко, як ніколи! Одна порція коктейлю містить більше 1000 калорій, що включає білки, жири і вуглеводи, підібрані в оптимальному співвідношенні. Крім того, продукт включає комплекс амінокислот ВСАА з розгалуженою ланцюжком. Muscle Juice 2544 вже довів свою ефективність, а його потужність встигли оцінити мільйони атлетів з усього світу. Детальныше на http://www.hsn-sport.ru/geineri/Muscle-Juice-2544-4750-gr.html.

Перевірена якість

Вітамінний славиться високим вмістом протеїну в розмірі близько 55 г на порцію. Ізолят сироваткового протеїну та концентрату сироваткового протеїну відносяться до білків швидкого дії і забезпечують миттєвий синтез білка. А яєчний білок в поєднанні з казеинатом кальцію відіграють ключову роль у рівномірному вивільнення енергії. Таким чином, підживлення м’язи відбувається протягом ще 6 годин після тренування.

Суміш з простих і складних вуглеводів у вигляді фруктози і мальтодекстрину безперервно поповнює запаси глікогену в організмі і заряджає вибуховою дозою енергії. Спробуйте і переконайтеся самі!
Триглецериды з середньою ланцюжком особливо важливі для бодібілдерів. Саме вони збільшує вашу продуктивність, при цьому не відкладаючись в жирову тканину. Такий ефект досягається за рахунок меншої кількості кисню, необхідного для окислення жирів. Коктейль Muscle Juice 2544 допоможе вам спалити і зайвий жир і добитися красивого рельєфу з мінімальними енерговитратами.
Фахівці компанії Ultimate Nutrition піклуються про своїх клієнтів. Широка смакова лінійка гейнера представлена в 5 видах: «Шоколад», «Полуниця», «Ваніль», «Банан», «Печиво-крем». Для найвимогливіших гурманів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *