Наружная реклама

Ми-сучасне виробництво, що здійснює повний спектр робіт, від проектування наших виробів до їх реалізації, установки і введення в експлуатацію. Ви завжди отримуєте гарантовано якісну роботу від наших професіоналів, і завжди можете бути впевненими в надійній службі Нашої продукції на благо Ваших інтересів, з гарантією. У нас найкращі объемные буквы.
Виконання замовлень здійснюється декількома профільними фахівцями, кожен з яких відповідає за свою частину роботи на певному етапі виробництва. Наша продукція відповідає всім сучасним вимогам і нормам. Зовнішня реклама необхідна будь-якій компанії, а особливо розвивається і працює в області торгівлі. Фахівці давно довели, що якщо споживач буде споглядати рекламу певного товару щодня, то він неодмінно його придбає, навіть якщо не потребує його. Не дарма великі корпорації і торгцентри прагнуть розташувати побільше своїх рекламних банерів на вулицях міст.

Види і переваги зовнішньої реклами
Розрізняють такі різновиди:

Банери-графічні зображення для залучення клієнтів або створення іміджу фірми.
Матеріали POS-поліграфічна продукція, що просуває бренд або товари в місцях продажів або надання послуг.
Рекламна поліграфія-різного роду поліграфічні матеріали, що доносять до відома потенційних клієнтів пропозиції.
Мобільні стенди-конструкції, які можуть застосовуватися для рекламних полотен.
Логотипи — будь-який графічний знак, емблема, символ, який використовується комерційними організаціями для підвищення своєї впізнаваності.
Об’ємні букви і символи— конструкції, обладнані зовнішнім і внутрішнім світінням.
Лайтбокси-плоскі короби, всередині яких встановлюються лампи з підсвічуванням.
Вивіски рекламні-призначені для подачі потрібної інформації.
Вивіски-конструкції, що розміщуються біля входу в будівлі або на їх фасадах, призначені для інформування відвідувачів про організацію.

Добавить комментарий