Натяжные потолки

Натяжні стелі мають ефектний зовнішній вигляд, дають унікальну можливість вибрати цікаву фактуру або колір для стелі, в тому числі з нанесенням фотодруку і з можливістю різноманітних маніпуляцій з формами і конструкцією каркаса. У нас найкращі натяжные потолки.

А сучасні технології дозволяють створювати незвичайні матеріали, які досить тонкі і міцні, добре тягнуться і абсолютно не пахнуть пластиком — саме з таких синтетичних матеріалів виробляють натяжні полотна. Фактури натяжних стель представлені в асортименті:
Глянцеві натяжні стелі
Така стеля дозволяє візуально розширити приміщення, за рахунок здатності до відображення. Якщо ваші ванна або кухня — приміщення невеликі, тоді установка глянцевих стель стане відмінним рішенням.
Також до плюсів відносять широкий вибір малюнків і значну колірну гамму.
Рекомендуються до установки в низьких приміщеннях, так як відображення частини кімнати на стелі візуально розширює простір.

Матові натяжні стелі
Від них не відбиваються світлові промені. Якщо матові стелі встановлені в спальні, вони не допускають відбиття світла на ліжко.
Якщо ви віддаєте перевагу класичну обстановку і не відчуваєте позитивних емоцій по відношенню до всього екстравагантного і кидається в очі, то матовий натяжна стеля доведеться вам до душі. За зовнішніми параметрами вони нагадують добре оброблену і пофарбовану поверхню. Однак через деякий час такі стелі зовсім не втрачають початкових характеристик: фактура і колір все ті ж.
Матові стелі чудово виглядають в приміщенні з хорошим ступенем освітленості. Поверхня матеріалу не створює відблисків і не відображає предмети всередині кімнати.

Добавить комментарий