Навчання в польщі

Для того, щоб визначитися на якому рівні у вас знання польської мови і правильно оцінити свої перспективи у вивченні польської мови, пропонуємо вам розібратися з рівнями можливих знань.

Рівень А1-елементарне володіння польською мовою.
Розуміння і можливість вживання в мові знайомих фраз і виразів польською мовою, які необхідні для виконання поставлених перед вами завдань. Цей рівень передбачає вміння представитися, представити інших польською мовою, задавати і відповідати на питання про місце проживання, ваших знайомих і майно. Ви повинні мати можливість брати участь в простому діалозі, за умови, що співрозмовник говорить повільно і намагається вам допомогти.

Рівень А2-Рівень мінімально необхідний для проходження співбесіди в консульстві.
Розуміння певних виразів і фраз, пов’язаних з основними сферами життя, таких як відомості про себе та своєї сім’ї, покупки, працевлаштуванні і т. д. Можливість виконувати завдання, які передбачають простий обмін інформацією на знайомі або побутові теми. Уміння в простих виразах розповісти про себе, свою сім’ю, описати в простих виразах аспекти свого життя. Ми пропонуємо найкраще навчання в польщі.

Рівень В1-рівень мінімально необхідний для вступу до ВНЗ в Польщі.
Розуміння змісту складних текстів на абстрактні і конкретні теми, в тому числі професійні вузького профілю Тексти. Уміння говорити досить швидко і спонтанно, що дозволяє спілкуватися з носієм мови без особливих труднощів. Уміння робити правильні, докладні повідомлення на різні теми і висловлювати свої думки з основних проблем, визначати переваги і недоліки різних думок на одну і ту ж тему.

Для визначення володіння даним рівнем знань польської мови необхідно пройти тест, який складається з п’яти частин:

аудіювання (розуміння усного мовлення);
граматика (перевірка граматичних навичок);
читання (розуміння письмового тексту);
письмо;
усне мовлення.

Для отримання сертифіката, що підтверджує знання вами польської мови рівня В1, необхідно отримання мінімум 24 бали, тобто 60% балів за кожну з 5 частин.

Рівень В2-вільне володіння польською мовою.
Рівень В2 знання польської мови має на увазі розуміння об’ємних складних текстів, розпізнавання їх прихованих значень. Можливість говорити швидко і спонтанно польською мовою, не зазнаючи труднощів з підбором слів і виразів. Проявляти гнучкість при розмові на професійні та наукові теми. Можливість створювати складні, точні, детальні повідомлення на запропоновані теми, демонструючи володіння складними конструкціями побудови тексту.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *