Нестеренко

Заяви голови наглядової ради агрохолдингу Ristoneholdings, екс-нардепа Вадима Нестеренка про нібито рейдерське захоплення переробних підприємств холдингу в Дніпрі — ТОВ » Дніпромлин «і ТОВ» Хлібозавод №10 » – 1 вересня не відповідають дійсності, оскільки бізнес був розділений в липні цього року. Про це на прес-конференції заявив засновник ТОВ «Дніпромлин» Євген Моршинін. Він підкреслив, що нестеренко не звертався до правоохоронних органів з приводу рейдерського захоплення.

За словами Моршиніна, приводом для поділу бізнесу стала невдала фінансова політика Вадима Нестеренка в якості керуючого партнера, а саме — бездумне нарощування позик у банків і приватних осіб.Моршинін зазначив, що холдинг утворився в 2011-му, частки між Нестеренко і його партнерами були розділені навпіл. «Дніпромлин» і «Хлібзавод номер 10″ були придбані в тому ж році. Холдинг складався, грубо кажучи, з підприємств агросектору і, безпосередньо, борошномельного і хлібопекарського підприємств. Склад засновників завжди розподілявся в процентному співвідношенні 50% на 50%, що підтверджується статутними документами в період з 2011 до моменту поділу», — зазначив Моршинін.

Він також підкреслив, що після завершення в мулі цього року поділу холдингу, власники і управлінці і «Дніпромлина», і «хлібзаводу №10» не змінювалися. «Всі спроби заявляти про рейдерське захоплення можна розцінювати як підготовку грунту паном Нестеренко, щоб не віддавати борги кредиторам», — заявив Моршинін.

Фінансовий директор ТОВ «Дніпромлин» Наталія Луценко зазначає, що з 2018 року ряд економічних показників холдингу почав показувати негативну динаміку. За її словами, причиною стало значне кредитне навантаження. Зокрема, на початок січня 2020 кредитний портфель холдингу виріс в 2 рази в порівнянні з 2018-м і склав $32 млн.оскільки сторони не дійшли згоди в питанні врегулювання кредитного навантаження і узгодження стратегії подальшого розвитку бізнесу, було прийнято рішення про поділ бізнесу.

«Однак у серпні» Дніпромлин «зіткнувся з тим фактом, що Вадим Нестеренко, очевидно, відчуваючи нестачу грошових коштів, спробував отримати додаткові кредитні ресурси, а в забезпечення надати ЦВК» Дніпромлина», — заявила Луценко.

Добавить комментарий