Нові технології в обігрів покрівлі та водостоків

Завдяки обігріву даху та водостоків є можливість ефективно боротися з обмерзлими дахами і водовідвідні системами. Все це виконується заради безпеки людей, а також зручного проживання в будинку. Після обмерзання дах поступово приходить в непридатність і починає протікати. А в самому погано варіанті, дах може і зовсім впасти, що спричинить за собою безліч людських жертв. Щоб уникнути подібних наслідків зараз застосовують кабельний підігрів даху, а також водостоків.
Спеціальні системи проти обмерзання включають в себе електричний нагрівальний кабель. За рахунок нього відбувається танення крижаних ділянок і правильне функціонування водостоків. Потужність у такого кабелю повинна бути близько 40 — 60 Вт на один метр погонний.

Накопичена вода крижана кірка в водовідвідних трубах підвищує навантаження, внаслідок цього достатньо швидко руйнується вся система водовідведення. Крім цього, саме із-за цієї причини відбувається часта протікання покрівлі. Завдяки обігріву даху та системи водостоків таку проблему, можливо, вирішити.

Головними деталями антикригової системи для даху та водостоків є спеціальні датчики опадів і води, датчик температури, акумулятор для датчика, а також терморегулятор серії РТ 220 — 330.

Встановлюється система підігріву кількома етапами. Перше, проводиться необхідна кількість секцій в залежності від розміру і форми даху, потім секції зв’язуються в пучки. Друге, труби зигзагоподібно укладається кабель прокладається по даху, при цьому кріпиться за допомогою затискачів.

Далі прокладаються кабелі в жолобах і водостоках. Тут кабель необхідно укладати двома петлями, перша буде проходити по жолобу, а друга опуститься у водостік. Датчик вологості варто ставити на жолобі. Кабель кріпиться спеціальними затискачами. На завершення ставиться блокування всієї системи і датчик заземлення.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *