Обменка

Відстежувати курс турецької ліри до долара актуально для мандрівників, бізнесменів, інвесторів, трейдерів і всіх, кому необхідно перевести одну валюту в іншу для певних цілей. Пропонуємо розглянути всі особливості курсу ліри до долара в подробицях, щоб здійснювати найбільш вигідний обмін. Детальніше на https://obmenka24.mk.ua/.

Які фактори формують котирування USD / TRY
курс турецької ліри до доларуна курс долар-ліра найбільшою мірою впливають два відгалуження турецької економіки:

Туризм. Основна маса туристів приїжджає з азіатських і європейських країн, тому рівень їх доходів безпосередньо позначається на курсі турецької ліри до долара. Чим більше потік відпочиваючих, тим міцніше стає місцева грошова одиниця. Яскравим прикладом стала заборона росіянам на в’їзд до Туреччини. Так держава втратила вагому частину доходів, що посприяло девальвації валюти;
Нерухомість. Останнім часом відзначається тенденція, що багато іноземців викуповують житло в Туреччині для тимчасового або постійного перебування. Коли середні ціни на ринку нерухомості опускаються, курс долара до Турецької ліри також знижується.
На котирування також впливає американський ринок приватної власності. Він знаходиться під управлінням великих корпорацій, і якщо вартість їх акцій на фондовому ринку зростає, варто переводити Турецькі ліри в долари.

Економічні показники Туреччини і Сполучених Штатів (ВВП, безробіття, інфляція, платіжний баланс, державний борг та інші) також сприяють зростанню або падінню валютної пари долар ліра. Найвигідніший курс ліри до долара виникає в період американської або європейської торгової сесії у вечірній час. Але варто враховувати, що динаміка даної пари більшою мірою залежить від турецької грошової одиниці, ніж від американської валюти. Тому для великих довгострокових і короткострокових заробітків на скачках курсу Турецької ліри до долара варто торгувати під час Європейської сесії.

У курсу ліри до долара висока волатильність, тому трейдерам-новачкам не рекомендується ризикувати з нею.

Зміни в котируванні турецької ліри до долара мають сезонний характер. Це пов’язано з привабливістю Туреччини для туристів. Коли їх кількість збільшується, спостерігається позитивна динаміка курсу Турецької ліри до долара завдяки підвищеному попиту. Сезон триває з середини весни до середини осені. Для трейдерів ця інформація дуже корисна: в теплу пору року котирування USD/TRY слід продавати, а протягом зими – купувати.

Добавить комментарий