Оборудование для ЛЭП и СИП

Траверса лінії електропередачі-спеціальна металоконструкція, призначена для утримання проводів лінії електропередачі на опорі. Траверса встановлюється на стовпах як круглого, так і квадратного перетину, а кріплення здійснюється за допомогою хомута. У нас найкраще Оборудование для ЛЭП и СИП.

Завдяки ізолюючої конструкції траверс для опор, стає можливою повна фіксація кабелю до стійок опори – це збільшує габаритний проліт, причому висота стійки не змінюється.

Якість металовиробів, використаних для виконання монтажу повітряної лінії електропостачання безпосередньо впливає на її надійність і довговічність.

Одним з найважливіших елементів конструкції, що відповідають за механічну стабільність повітряної лінії, є траверси для ЛЕП. Саме з їх допомогою дроти пл надійно закріплюються на опорі.

Ми пропонуємо траверси для двох видів опор-Високовольтні і низьковольтні.

Конструктивні особливості високовольтних траверс ТМ роблять їх одними з найбільш зручних в роботі монтажників, а саме забезпечують високу якість монтажу і його оперативність. Траверси виготовляються з якісної оцинкованої сталі, завдяки чому є міцними і довговічними.

Низьковольтні траверси представлені виробами ТН, проектування яких враховує особливості проведення монтажу ліній на основі СІП. Виготовляються вони також з високоякісної оцинкованої сталі. У пропонованому асортименті нашого підприємства пропонуються траверси більш ніж двох десятків типорозмірів, що дозволяє вирішувати широке коло завдань.

Добавить комментарий