Обувь

Купити якісне взуття за хорошою ціною бажає кожен споживач. Однак, поєднання всіх важливих критеріїв, таких як добротний матеріал, стильний дизайн, зручна, стійка колодка, і невисокої вартості здається практично нереальним. Так, в звичайні дні придбати брендову пару кросівок або чобіт всього за 2 000 грн – непосильне завдання, проте в чорну п’ятницю це цілком можливо і дуже вигідно. У нас найкраща алматы обувь.

Однак, перш, ніж відправитися за покупками в black friday, слід заздалегідь визначитися який саме вид взуття вас цікавить, інакше спокуса купити все і відразу буде занадто великий. Так, зазвичай асортимент взуття, що знаходиться під позначкою «sale», представлений в будь-якій можливій категорії:

Балетки;
Босоніжки;
Мешти;
Ботфорт;
Чоботи;
Гумове взуття та ін.
Розмір знижки не залежить від обраного Вами типу виробу. На неї можуть впливати лише приналежність до бренду, час виходу колекції, матеріал, з якого виготовлена пара. Так, взуття, в складі якої є натуральна шкіра, навряд чи буде мати знижку в 80%, так як цей матеріал є дорогим. Але розраховувати на ціну, знижену до 50% можна. В цілому, знижкові пропозиції варіюються в проміжку 15% -90% і іноді дозволяють купити виріб, про який раніше можна було тільки мріяти. Наприклад, кросівки Найк за вартістю 6 000, цілком реально купити за 3 000. При цьому, вони довго збережуть первісний вигляд і будуть придатними для носіння протягом декількох сезонів.

Добавить комментарий