Одесса

Одеса з її більш ніж мільйонним населенням-четверте за величиною місто України. В кінці XVIII ст. це місто з’явилося на півдні країни, біля Чорного моря, в якості російської морської фортеці. У середині XIX ст. він кілька років був вільним портом з багатонаціональним населенням. У 1905 р.команда броненосця «Потьомкін» почала тут велике повстання. У приємному Старому місті розташована красива будівля Опери; крім того, в Одесі багато відмінних пляжів. Що подивитися і чим зайнятися в Одесі. Головні речі які потрібно зробити в місті біля моря. Основні туристичні пам’ятки і чим зайнятися туристу в Одесі. Також ми допоможемо квартиру снять посуточно в одессе.

В Одесі крім Дерибасівської, Приморського бульвару і Потьомкінських сходів нічого дивитися. Так думає середньостатистичний турист, який приїхав в місто біля моря на пару днів. За їх же логікою в Парижі варта уваги тільки Ейфелева вежа, а в Києві крім Хрещатика туристу податися нікуди. Послухати вуличних музикантів на Приморському бульварі. Їх кількість прямо пропорційна кількості туристів. Якщо пощастить, там же можна зустріти найвідоміших міських божевільних.

Пройтися найвідомішими одеськими двориками. Це матеріал на цілу статтю, вірніше дві, які я вже написав — для зручності склав повний список з адресами і фотографіями, і ще один секретний список одеських двориків з явками і паролями. Проїхати на знаменитому трамваї №5. Доїхати до Привозу, поторгуватися і купити там тюльку ранкового улову, свіжі офощі і фрукти, кавун і влаштувати справжній Одеський сніданок. Не забувайте про вечерю-камбала буде відмінною ідеєю.

Добавить комментарий