Онлайн касса

З 2017 року у вашій роздрібній точці повинна застосовуватися онлайн-каса для магазину з функцією передачі даних в податкову. Цього вимагає нова редакція закону 54-ФЗ Про застосування касової техніки. У нас найкраща Онлайн касса.

Іншою зміною став обов’язок друкувати ставку ПДВ і товари в касових чеках. Це означає, що підприємці більше не зможуть використовувати дешеві автономні каси. Як заощадити на придбанні дорогого торгового обладнання для магазину і не порушити закон про онлайн-каси? Оптимальним рішенням буде комбінація касової програми і фіскального реєстратора (ФР) з функцією передачі даних.

Ми раді запропонувати касову програму, до якої легко підключити популярні моделі фіскальників, сумісні з новими вимогами. МойСклад працює на будь-якому комп’ютері, ноутбуці або планшеті. Експерти не рекомендують відкладати перехід на онлайн-каси на крайній термін (літо 2019 року). Очікується дефіцит нової касової техніки і, як наслідок, проблеми у підприємців.

Отже, для переходу на онлайн-каси, вам необхідно:

Купити нову касову техніку або модернізувати стару. В обох випадках потрібно поставити її на облік в податковій як нову.
Укласти договір з оператором фіскальних даних (ОФД).
Почати використовувати касову програму, куди ввести або завантажити ваші товари і ціни, щоб вони потім друкувалися на чеках.

Добавить комментарий