Орегон

Сьогодні бренд Орегон є частиною Блаунт Inc, корпорації з більш ніж 3000 співробітників і тисячами продуктів.

орегон — № 1 у виготовленні пильних ланцюгів, напрямних стрижнів, зірочок, аксесуарів і деталей для роботи в лісі і на відкритому повітрі. А почалося все з того, що винахідник Джозеф Буфорд Кокс рубав дрова одним холодним осіннім днем в 1946 році, коли він зупинився на мить, щоб вивчити, що відбувалося в пні. Личинка жука, розміром в вказівний палець людини, легко жувала і проробляла свій шлях через деревину.

Він провів кілька місяців шукаючи відповідь у природи. І знайшов його в личинці жука деревини. Джо знав, що якщо він зможе здублювати с-подібні щелепи личинки в сталі, він зможе вирішити величезні завдання з різання деревини. Він пішов і почав працювати в підвалі магазину в місті Портленд, штат Орегон і придумали нову революційну пильну ланцюг.

Це був величезний крок в історії лісозаготівель.

На сьогоднішній день Oregon є світовим лідером у виробництві ріжучих систем і аксесуарів для лісового господарства і садівництва.

З моменту створення першого ланцюга в 1947 році бренд ввів нові інновації, засновані на останніх досягненнях в області технологій, наприклад.:

  • Ланцюги з синьою серії X-дозволяють на 16% швидше різати.
  • PowerSharp-революційна система для заточування пильного ланцюга під час роботи всього за 4 секунди.

Добавить комментарий