Оренда авто

Вам належить ділова поїздка в столицю? Або ж до вас приїжджають бізнес-партнери, а компанія не має шикарним авто для зручних пересувань по місту? А може бути ви запланували комфортну автомобільну подорож по Львова чи Україні? Машина в оренду-прекрасний вихід у всіх цих ситуаціях. Наша компанія автопрокату постійно оновлює автопарк, щоб запропонувати Вам машини будь-якого класу. У вашому розпорядженні нові авто популярних марок. Ми передбачили кілька варіантів оренди-під різні життєві ситуації і запити. У нас найкраща оренда авто львів.

Авто на прокат без водія. У нас можна орендувати автомобілі різного класу: економ, середній, бізнес, а також позашляховики або мікроавтобуси без водія. Вартість подобової оренди авто — від 18 доларів.
Автомобіль з водієм. Іноді клієнти хочуть орендувати авто з водієм. Це зручний спосіб пересування по місту, особливо якщо у вас немає водійських прав, вам потрібно багато спілкуватися з діловими партнерами або ви просто хочете насолодитися красою міста, не переживаючи про складний столичному трафіку. Наші професійні водії мають великий досвід роботи і завжди виглядають презентабельно.
Автомобіль для поїздки за кордон. Якщо ви хочете поїхати в сусідні країни або навіть здійснити тур по Європі-чому б не орендувати для цього авто? Адже подорожувати на машині набагато вигідніше і комфортніше. Такі автотури дуже зручні для великих компаній і сімей з дітьми: в габаритних просторих автомобілях легко помістяться всі необхідні в подорожі речі.

Добавить комментарий