Отбойники для колонн

Обов’язкова умова для складу, де працює навантажувальна техніка — оснащувати стійки стелажів спеціальним захистом. Це дозволить запобігти падінню стелажної системи при зіткненні навантажувача з рамою і забезпечити збереження вантажу і безпеку персоналу. У нас найкращі отбойники для колонн.
Гумові відбійники виконані зі зносостійкої гуми чорного кольору, для поліпшення видимості в темний час доби у відбійники вставлені сигнальні світловідбиваючі вставки жовтого кольору. Гумові відбійники-амортизатори це надійний захист Ваших стін і кутів, колон приміщення і автотранспорту, при цьому вони не займають багато місця в приміщенні, не деформуються і не дряпаються, зберігають свої властивості при низьких і високих температурах. Ми виготовляємо будь-які типи захисту на складі для складських стелажів, не обмежуючись розмірами партії. Виробничих потужностей достатньо для виготовлення металевий виробів і зі сталі товщиною до 5 мм.

Виїзна бригада наших спеціалістів по монтажу готова оперативно приїхати на ваш об’єкт і встановити відбійники колон для ваших стелажів. Ми працюємо по всій Україні, тому Ви можете замовити і купити захист стелажів в Києві, Харкові, Дніпропетровську та інших міст.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *