Отели Львов

Театр пива «Правда» (пл. Ринок, 32) – паб-пивоварня, де ти зможеш спробувати вісім видів пива власного виробництва під живу музику. Сюди варто заглянути, якщо хочеш випити пива прямо на пивному заводі – саме в такому стилі оформлений інтер’єр. Гостям також запропонують незвичайні закуски пивної тематики-наприклад, гострий солод в карамелі. Також ми розповімо, де знаходяться недорогие отели Львова в центре города.

Фан-бар «Банка» (проїзд Крива Липа, 7) – місце, де ти поринеш у світ трешу і драйву, який постійно підживлюється різними шотами, лонгами або просто пивом в скляних банках, колбах і пробірках відповідного розміру. Крім світових коктейль-трендів, тут представлені і українські вишукування: коктейль на борщі або шот «Грядка». Ціни цілком лояльні-відмінно провести вечір тут можна за $ 10-15 на людину.

Втомився від штовханини і метушні площі Ринок? Прямуй до готелю» Дністер » (Матейка, 6). Там на верхньому поверсі розташований бар «Панорама» з відмінним видом на місто. Кава досить пристойний, а ось вишуканої кухні не чекай: та ж історія, що і в кафе нашої національної бібліотеки – йти можна тільки заради картинки з вікна.

Віскі-паб «4friends» (Дудаєва, 2) – демократичний віскі-бар з доброзичливою атмосферою. Тут тебе чекає незвичайний інтер’єр з декором у вигляді пляшок віскі, невимушене спілкування і перегляд футболу. Паб добре підійде для початку довгого вечора.

44 Tart Flambe & Bar (пл.Ринок, 44). Підвальний бар зі значним коктейльним меню, барменом-дружищею і ненав’язливою музикою. Є happy hour, Ціна за коктейлі — $ 4-5.

The Room Wine Bar (вул.Лесі Українки, 18). Приємний бар з концепцією » вино і снеки», публіка з ліберальними поглядами, літня тераса, з якої не хочеться йти.

Добавить комментарий