Сьогодні на ринку представлено різноманітне швейне обладнання, в якому дуже легко заплутатися. До професійних швейним пристроїв відносяться оверлоки. Ми пропонуемо оверлок купить.
Принцип роботи і конструкція оверлоків
Оверлок являє собою спеціальну швейну машинку, за допомогою якої швачка одночасно обрізає непотрібні нитки і обробляє зріз. Шви, виконані на оверлоках, зустрічаються на будь-якому одязі текстильного і промислового виробництва. Вони сильно відрізняються від швейних машин, хоча мають багато спільних елементів. Краеобметочная машина складається з невеликого корпусу з робочою платформою, на якій крім однієї або декількох голок встановлюються Ножі для обрізання матерії. Крім цього вони складаються з наступних елементів:
Тримач для ниток. Виготовляється з ручним або автоматичним обважнювачем.
Петельник. Переплітають нитки, коли рухається голка. Вони впливають на якість і зовнішній вигляд обметочних швів.
Маховик. Запускає в роботу деталі і механізми пристрою.
Транспортер. Простягає еластичні тканини і не деформує їх.
Конвертер. Призначений для обробки тонких тканин, які обмотуються двухниточным швом.
Вони виконують такі завдання:
Вирівнюють матерію і обрізають неткані зрізи.
Створюють красиві і рівні шви.
Класифікація оверлочних машин
Розрізняють такі види оверлоков:
Побутовий. Являють собою бюджетні апарати з інтуїтивно-зрозумілим управлінням. Використовуються для обметування тканин різної щільності.
Промисловий. Виготовляються зі стійких матеріалів, характеризуються громіздкими розмірами і обладнані великим функціоналом. Розраховані краєобметочні машини на тривале використання і вважаються самими високошвидкісними.
За допомогою краеобметочних пристроїв створюють такі види швів:
Двонитковий. Підходять для роботи з тонкими матеріалами. Щоб створити такий шов, апарат повинен оснащуватися конвертером для перекривання верхнього петлителя.
Тринитковий. Вважаються найбільш поширеним типом. Їх виконують будь-які типи обладнання від бюджетних до преміум моделей.
Чотирьохнитковий. Виконуються для обметки зрізів і з’єднання окремих елементів.
П’ятиниткові. Зустрічаються в моделях оснащених трьома голками і нижнім петлітелем.