Памятник

Пам’ятники — це те, що повинно стояти цілі століття і нагадувати про місце або людину якого вони уособлюють. Пам’ятники передають нам дуже багато, це не тільки спогади, але ще як правило це те, що не можна передати словами, а саме емоції, духовну енергію і силу. Ми пропонуємо купить памятник.

Гранітна майстерня Обеліск виконує монтаж і безкоштовно офіційне оформлення в книзі реєстрації намогильних споруд. Важливі моменти які ми враховуємо при створенні пам’ятника:
кому замовляють пам’ятники (дитячий, жіночий, чоловічий, для пари і т.д.). Від цього залежать форма пам’ятника, його розміри, колірна гамма, елементи декору, оформлення. Ви повинні розуміти, що пам’ятники бувають дуже різні і потрібно щоб ви як замовник, розповіли всі моменти які повинні бути враховані при створенні пам’ятника.
пропорції деталей пам’ятника, їх комбінаторність між собою, поєднання кольорів каменю, його форми та оформлення. Пам’ятники можуть бути зроблені з різних деталей і їх пропорції зіграють важливу роль в підсумковому вигляді вашого пам’ятника.
витримувати стиль пам’ятника, не допускати змішування стилів. Всі деталі повинні створювати єдиний комплекс і стильову композицію.
пам’ятники і художнє оформлення-портрети, шрифти, декоративні та стильові художні доповнення, повинні відповідати формі і розміру пам’ятника і стилю всього намогильного споруди в цілому.
при замовленні та виготовленню пам’ятника перш за все, враховуються побажання замовника.
Всі пам’ятники з замовником обговорює досвідчений менеджер-дизайнер, який відповість на всі ваші питання і дасть професійні рекомендації, а також розповість які можуть бути пам’ятники в залежності від Ваших побажань.
Пам’ятники в 3D-робимо 3D проекти, за допомогою яких кожен клієнт зможе побачити і затвердити макет пам’ятника ще до його створення, адже пам’ятники це такий виріб яке робиться за принципом «сем раз відміряй — один раз відріж», тому краще затвердити весь макет пам’ятника ще до його виготовлення.

Добавить комментарий