Перфоратор

Зробити повноцінний ремонт допоможуть перфоратор, які здатні справлятися з будь-якими поверхнями. Цей інструмент здатний руйнувати тверді бетонні і ламкі матеріали, цеглу, штучний камінь та інше. У порівнянні зі звичайною дрилем, агрегат користується популярністю, його набувають професіонали і новачки. Без нього неможливо уявити побутові справи. Наприклад, прикріпити карниз, повісити кухонну шафу та інше. Користуватися приладом досить просто, незважаючи на вагу, такий помічник зобов’язаний перебувати в арсеналі інструментів будь-якого чоловіка. Розберемося в особливостях і видах товару по докладніше.

Призначення перфоратора
Інструмент працює майже так само, як ударний дриль. Але вони мають свої відмінності, особливості. Фахівці виділяють кілька типів продукції подібного призначення. Перший, поширений варіант, легкі Перфоратори. Такий клас становить вісімдесят відсотків всіх випущених видів. Має вагу до чотирьох кілограмів, досить легкий в експлуатації. Потужність таких приладів середня, але її цілком вистачить на виконання домашніх справ. Оснащуються трьома режимами, сила його удару до 3 Дж.

Середній перфоратор відноситься до більш професійних приладів. Досить специфічний, його маса від чотирьох до восьми кг.Максимальна потужність, якою володіє, становить 1200 ват. Експлуатуються на великих виробництвах, галасливий, володіє невеликою віддачею.

І остання модель, важкий, габаритний прилад. Призначений для бетону та інших твердих, щільних поверхонь. Зрозуміло, його вага набагато більше восьми кілограм. Міць його півтори тисячі ватт. Кілька режимів, і ударна сила досягає двадцяти джоулів. Легко розправляється з асфальтом, з твердими сплавами металів і навіть гранітними породами.

Добавить комментарий