Під Москвою почалося будівництво заводу Mercedes-Benz

Інвестиції в проект складуть 250 мільйонів євро.
Німецький автомобільний концерн Mercedes-Benz сьогодні розпочав будівництво свого першого виробничого підприємства в Польщі – заводу з випуску двигунів у місті Погоди.
Німецький автоконцерн Mercedes-Benz сьогодні розпочав будівництво свого першого заводу в Росії по виробництву легкових автомобілів. Підприємство, яке розташується в індустріальному парку Есипово в 40 кілометрах від Москви, буде випускати позашляховики Mercedes-Benz, а також лімузини Е-класу.
Офіційна церемонія закладки першого каменя відбулася в присутності міністра промисловості і торгівлі РФ Дениса Мантурова, губернатора Московської області Андрія Воробйова і представників німецького концерну.
Раніше німецький концерн повідомляв, що збирається вкласти в підприємство 250 млн євро. Перші автомобілі повинні зійти з конвеєра в 2019 році. Планується випускати 25 тисяч машин в рік. Відкриття заводу, як очікується, дозволить створити понад 1000 робочих місць. Відповідати за виробництво буде новий підрозділ концерну Mercedes-Benz Manufacturing RUS (MBMR).
Daimler кілька років не міг вибрати майданчик для свого заводу, переговори йшли у тому числі з Москвою і Санкт-Петербургом. Вибір Московської області пов’язаний з близькістю до столичного ринку, який є найбільшим в Росії, а також готовністю уряду цієї області надати інвестору максимально можливі пільги.
Як повідомляв Корреспондент.net напередодні Mercedes-Benz почав будівництво свого першого підприємства в Польщі – заводу з випуску двигунів у місті Погоди.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *