Пиво

Пиво-один з найдавніших напоїв, який на сьогодні залишається популярним. Виробники виготовляють нові сорти, експериментують зі смаками, відтінком, але його аромат завжди буде впізнаваним. Асортимент хмільного напою дуже широкий. Розбиратися в кожному сорті можна довго, так як потрібно аналізувати його зовнішній вигляд, смакові і ароматні якості. Ми пропонуємо купить пиво.

Сорти і види пива
Не кожен любитель напою знає, що хмільний продукт розділяється всього на 2 види. Ця класифікація пов’язана не тільки з відтінком, але і зі способом бродіння. Перший тип-Ель. Він виготовляється з використанням дріжджів верхнього бродіння. У нього буває фруктовий присмак і підвищений відсотком спирту. У нього не додавався хміль, а замість нього використовують трави, спеції і грюйт, що і додавало цікавого смаку.

Другий тип-це лагер. Це класичний тип, що виготовляється з додаванням дріжджів і бродінням. Щоб не відбувалося окислення при приготуванні продукції, потрібно дотримуватися оптимальної температури. Після вторинної ферментації готовий продукт розливають в бочки і інші судини. Як правило, колір у алкогольного товару світло-жовтий, але бувають і темні сорти.

За відтінком, і відповідно за смаковими якостями, види пива поділяються на такі типи:

Безалкогольний. Продукція має мінімальний вміст спирту. Такого ефекту можна домогтися завдяки правильній технології фільтрації. Смакові якості також трохи змінюються. Він рекомендується тим людям, які з деяких причин не можуть вживатися класичний хмільний напій. Через більш тривалий процес очищення вартість такого товару підвищується.
Напівсолодкий. Має приємний солодкий і гіркий присмак. У ньому прекрасно поєднуються всі особливості хмільного напою. Воно м’яке, насичене, легке і містить достатній відсоток спирту.
Напівсухий. Присмак, характерний для алкогольного товару з сильним смаком. У ньому може відчуватися як солодкість, фрукти, так і гіркота. Післясмак буває напівсухе або сухе.
Напівтемний. Виготовляється з темного солоду в суміші з солодом карамельним і світлим.
Світлий. Виготовляється з використанням світлого не просмаженого солоду, що і дає жовтий колір. Має яскравий хмільний присмак і аромат, віддає гіркотою і відмінно доповнюється закусками до пива.
Солодкий. Домогтися такого присмаку можна при низовому бродінні. У нього буває солодко-гіркий присмак. Цей продукт вважається десертним і відмінно підходить жінкам.
Темний. Традиційний тип баварського чорного пива з низовим бродінням. У нього яскравий темно-коричневий або чорний колір. Досягається такий колір за рахунок заздалегідь просмаженого солоду.

Добавить комментарий